2011 Hasta Yorumları

Mesajlar

MEDİNE Exx 11-04-2011 14:52

Akşam uyuduktan sonra uyku esnasında annem benim sesli bi şekilde inlemelerimi farkketti.Beni uyandırmaya çalıştı ancak kendime geldiğimde kendimi hastanede buldum.Hastanede gereken tetikleri yapan doktorum özcan aslan beynimdeki rahatsızlığımı söyleyerek ancak uzman bir dr.tarafından ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Onun tavsiyesi ile dr.Hasan Çağlar Uğur hocamla tanışmış olduk.Yaptığım araştırmalar sonucunda bu hocamızın çok başarılı amaelyatlar gerçkelştrdiğini öğrendim.Rahatsızlığımın o haftası hemen kendisin bulunduğu hastaneye sevkimi gerçekleştirdim.yaptığı amelyat sonrası kendimi çok iyi hissetim.Ve şu an onun sayesinde ayaktayım.ona ve ekibine sonsuz teşekkürlerümi sunar ve işinde başarılarının devamını diliyorum.

İLHAN Exx 10-04-2011 13:40

Bu uzmanla tanışmam, çalıştığı hastanede görevli kişi sayesinde oldu. Bababım bel fıtığı rahatsızlığı nedeniyle sol ayağında güç kaybı başlamış ve hemen amaliyat yapılmaz ise yürüyemez hale geleceği yönünde başka hastaneler tarafından konulan teşhis sonucu bu uzmanımız ile tanıştık. Yukarda belirtilen teşhis' i yine bu doktorumuzda bize iletti ve muayene hanesine gittiğimiz akşam hemen amaliyat olmak üzere bir gün sonrasına gün verdi ve ertesi sabah ise taburcu olacağından bahsetti. Sayın hocamızın bahsettiği gibi başarılı bir amaliyattan sonra ertesi gün babamı hastaneden alıp eve getirdim. Babam amaliyatın ve sonrasının çok güzel geçtiğini ve ağrılarının bittiğini söylemektedir. Doktorumuzun deneyimli, pratik olması, çok iyi donanımlı bir ekibinin olması ve amaliyatında en son teknolojik imkanları kullanması nedeniyle tavsiye edebileceğim bir doktordur. Ayrıca gerek hasta ve gerekse hasta yakınlarıyla kurduğu iletişimi mükemmel diyebilirim. Çünkü insanı rahatlatan kendinden emin bir görüntüsü var.

Burcu Axx 08-04-2011 12:28

Yurt dışı seyahati için hazırlık yapmak üzere tesadüfen İzmir'den Ankaraya gelen annemi artan baş ağrıları yüzünden ısrarlarımla bir doktora götürdüm istenen MR sonucu annemin sağ tarafında ve beyin sapının hemen yanında portakal büyüklüğünde tümor olduğu acilen bir beyin cerrahı ile görüşmemiz gerektiği söylendi. Tamamen tesadüf sonucu yanımda olan annem için konusunda uzman doktor aramaya başladık. İlk görüştüğümüz doktor Hasan Hoca oldu. Bize amileyat süreci, sonrası ve oluşabilecek tüm sorunları baştan anlattı. Tahmin edersiniz ki inanamadık,bocaladık ve başka hocalarlada görüştük. Daha umut verici ya da daha karamsar görüşmeler yaptık. Ve bize süreci eksiksiz anlatan sonrasında oluşabilecek kalıcı ya da geçici hasarları da anlatıp aynı zamanda umut veren, bir çok kişiden de adını duyduğumuz Hasan Çağlar Uğur hoca da karar kıldık. 6 saat süren ameliyat sonrası annem 9 gün hastanede kaldı. Pazar günü bile hastaneye gelip annemi kontrol eden moral veren, bize her zaman her konuda destek olan süreç öncesinde ve sonrasında rahatlıkla ulaşabildiğiniz Hasan Hocaya ve ekibine sonsuz teşekkürler ediyoruz...

BÜLENT 08-04-2011 12:10

Merhaba, Doç.Dr.Hasan Çağlar UĞUR Hocamızla Adana Başkent Hastanesinde görev yapmakta olan Dr.Tahsin Turunç tavsiyesiyle tanıştık. İlk telefon görüşmemizdeki alçak gönüllülüğü ve mesleğine olan sevgisi ile bağlılığını hisettirmiş ve o arkasından gelecek başarının güvenini vermişti. 09.03.2011 Tarihinde Babamda önceden teşhisi konulan birtür beyin tümörü olan bir kitlenin alınması ile ilgili ameliyatını yapmıştır. Yapmış olduğu ameliyat çok çok başarılı geçmiş olup, bu başarısının yanında hastaya olan ilgi ve alakası hem hastaya hemde hasta yakınlarına inanılmaz bir psikolajik destek sunmaktadır. Mesleki Konudaki bilgi ve becerisi Kısa sürede doğru teşhis ve tedevi süreci alanında ki başarısını göstermeye yeterlidir diye düşünüyorum. Arkadaş canlısı ve güler yüzlüdür. Hocam sizlere minnettarız... sizler için ne yazsak az kalır. saygılarımızla.

Özge Kxx 06-04-2011 16:18

Hasan Bey'in bir hastası değil, hasta yakını olarak yazıyorum. Ağustos 2009'da anneme konulan kavernom teşhisi ardından görüştüğümüz son doktordur. Çünkü Hasan Bey'in bize taşımış olduğu pozitif enerjisi, internet sitenizden yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda gördüğümüz sayısız ameliyat ve başarıları, ameliyat öncesinde kullanacağı teknik, yöntem, ameliyat şekli, süresi ve riskleri ile ilgili çok açık ve net konuşması, kendisinden önce görüşmüş olduğumuz doktorların felç olma ihtimalini tanımaması farklı doktor alternatiflerini silmemizi sağladı. Nitekim çok doğru bir karar vermiş olduğumuzu ameliyat sonrasında da tekrar tekrar gördük. Anneciğim geçirmiş olduğu beyin ameliyatından 2 ay sonra işine başlayabildi ve hala çalışıyor. O gün bugündür Hasan Bey bizim ailemizin kahramanıdır. Kendisine çalışma hayatında başarılar diliyor, siteniz aracılığı ile tekrar teşekkürlerimi yolluyorum.

Dr.Tahsin Turunç 25-03-2011 13:19

Ben, doktor beyi uzun yıllardan beri tanırım. Aynı üniversiteden mezun olduk. Üroloji uzmanı olarak çalışırken bel kemiğimde bir rahatsızlık saptandı. Onun yaptığı tedavi ve yönlendirmeler sayesinde iyileştim, son derecede güleryüzlü ve mesleki olarak kendisini iyi yetiştirmiş birisi. Özellikle beyin tümörlerinin cerrahi tedavisi konusunda çok yetenekli bir doktor. Yakınım olan ve beyin tümörü ve bel fıtığı olan birkaç kişinin ameliyatını yaptı. Hepsi son derecede memnun. Başarılarının devamını diliyorum.

hülya axx 17-03-2011 15:52

ben aslında hülya a un babası erdal a um kendisini daha asistan oldugu dönemde ankara ibni sina hastanesinden tanırım sabırlı efendi disipplinli iyi bir terbiye almış kalıteli bir hekimdir o dönemde hastalarının pansumanlarını kimseye bırakmaz kendisi yapar ve şevkatle onları dinlerdi kendisine başarılar dileyerek 13 yıl oldu onu ve arkadaşı gökalp sılavı hocaları sayın MEHMET SELÇUKİ. Yİ HİÇ UNUTMADIK İYİKİ VARSINIZ İYI KI BİZİM HEKIMIMIZ OLDUNUZ ALLAH SIZI TÜRK HALKINA BAGIŞLASIN

Betül Figen Çxx 16-03-2011 10:34

"Ve her işi kendi ehline bırak." Hasan Çağlar Uğur Nöroşirurji alanında (eğer şanslıysanız) karşınıza çıkabilecek en iyi doktor.Kendisiyle ablamın ameliyatı dolayısı ile tanıştım.Şu an erzurumda öğretmenlik mesleğini icraa ediyorum ama gözüm arkada değil.Biliyorum ki ablamı hocam gibi değerli ve emin ellere bıraktım.Son derece güvenilir,sempatik,işin ehli ve en önemlisi ilgili bir doktordur. bütün ailem ve ben ona minnet duyuyor ve hasan çağlar uğur hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

murat axx 16-03-2011 01:08

ağustos 2010 da ayak ağrıları şikayeti ile soktura gittim.bel fıtığı dediler.bir müddet fizik tedavi gördüm.daha sonra şiddetli bel ağrıları çekmeye başladım.tekrar fizik ve akupunktur tedavisi görmeme rağmen gün gün yerimden kalkamaz yürüyemez hale geldim.tavsiye üzerini hasan hocaya gittim.kendisi çok yakın ilgi gösterdi ve ameliyat oldum birgün sonra evime yürüyerek ve ağrılarımdan kurtulmuş olarak gittim.kendisine hem uzmanlığından hemde insaniyetinden ve yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyor ve bu tür sıkıntısı olan herkese korkmadan güvenebilecekleri hasan çağlar hocamı tavsiye ediyorum.kendisinede başarılarının devamını diliyorum.

Şaban Axx 12-03-2011 10:09

çok iyi bi doktordur çok iyi ameliyatlar yapan bu doktoru herkese tavsiye ediyorum. şahsan kendim ameliyat olduğum için hasan çağlar hocamızın o tür bir hastalıkları olan kişilere önce geçmiş olsun dileklerimi ilertir hasan hocamızı tavsiye ediyorum. herkesin bu hocanın yanında ameliyat olmasını isterim işini çok iyi yapan bi hocadır ben şahsen 03.23.2010 yılında ankara ibni sina hastanesinde ameliyat olduğum için ameliyatime giren hasan uğur çağlar hoca ve ekibine yapmış olduğu başarılı ameliyattan dolayı önce teşekkür ederim sonra bütün ekibine ve hasan hocamızı taktir ediyorum

¬´ Önceki Sayfa 1 2 34 Sonraki Sayfa ¬ª