2013 Hasta Yorumları

Mesajlar

kıyasettin 02-04-2013 12:39

Beyin tümörü ameliyatında çok başarılı tedavi sürecinde çok ilgili çok memnunum hastanede çok ilgilenildi hiç yabancılık çekmedim hastadan öte bir ev sahibi psikolojisiyle ilgilenildi sürekli telefonla olsun tedavi sürecim takip edildi ve hastalığım boyunca bütün tedavi sürecini yakından takip etti ve ameliyat sonucunda cok iyi sonuçlar aldım bence kariyerinde muazzam bir isim cunku çok kötü olan bir tümörden dolayı çoğu insanlar cok kotu haldeyken ben çok memnun birşekilde geziyorum hayatıma devam ediyorum

yasemin 27-03-2013 14:37

ilk ameliyatımı 2004 yılında oldum.sol gözümdeki kısılma ve küçülme nedeniyle emr çekimleri sonucunda dermatoid kitle olduğu anlaşıldı.ameliyatımda hasan beyde bulundu.oldukça zor bir ameliyat geçirdim.12 saat süren 5 gün yoğun bakımda kaldım.hasan bey ameliyat sonrasında kitlenin tamamen temizlenemediğini beyin sapına yakın bir yerde kaldığı için o kitlenin alınması durumunda ameliyatdan sonraki sağlık durumumun iyi gitmeyeceğini bize açıkladı.beni her sene kontrole emr sonuçları ile yanı çağırdı bu kitlenin büyüyüp büyümediği kontro etmek için 2010 yılında kitlenin boyutunda büyüme meydana geldi.2011 yılında da büyüme devam etti hasan bey 6 ay sonra tekrar emr istedi büyüme devam edince ikinci ameliyata karar verdi bende korkular başlamıştı ilk ameliyatımda olduğu gibi çok yoğun bakımda kalacağımı ve ameliyatımın çok uzun süreceğini sanıyordum ama 15 kasım 2012 de allahın izni ile tabiki hasan beyin sayesinde 3 saatlik bir ameliyat ve 6 saatlik yoğuun bakımdan sonra 4 günde hastanede kaldım.ameliyat sonrası çok iyiyim.hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum.tabiki her sene kontrollere giderek.hasan beye çok teşekkür edeyorum benimle bu kadar ilgilendiği için kesinlikle çok ilgili alçak gönüllü ve mütavazi birisi en önemliside mesleğinde çok başarılı bir ünvana sahip olması.teşekkürler hasan bey.

Alaaddin Öxx 27-03-2013 12:39

Hasan Çağlar Uğur hocama bir Gastroenteloğ hocamızın tavsiyesi üzerine başvurdum. Daha ilk muayenedeki teşhis koymasındaki bilgisinden, hastaya güleryüzlü yaklaşma ve katı bir doktordan ziyade insani ve samimi davranışından tavsiye edenin ne kadar haklı olduğunu anladım. Yürüyemeyecek şekilde ayaklarıma vuran bel fıtığını hemen amaliyat ederek en kısa zamanda beni hem ağrılarımdan kurtardı hem de eski sağlığıma kavuşturdu. Yakın dostlarıma tavsiyem üzerine çok ağır iki ağır bel amaliyatını da gerçekleştirerek dostlarımı da sağlığına kavuşturdu. Sayın Uğur, eğitimine Amirikada devam ederek kendisini çok geliştirmiş ve geçmişi çok başarılı amaliyatlarla dolu olan zamanımızın ve geleceğin en parlak beyin ve sinir cerrahlarından birisidir.Herkese tavsiye ediyorum. Sayın hocamıza uzun ömür ve daha çok nice başarılar diliyorum. Alaaddin Ö

Veysel Txx 21-03-2013 15:10

Beyin kanamasını Anamur da geçirdik. Teşhisi Anamur da ki özel bir hastanede koyduk. Mersindeki Toros devlet hastanesine geldik teşhis tamam ancak müdahale yok dediler. Bizi aşar dediler. Mersinde ki Üniversite hastanesine yatırdık. Radyolog ekip Damardan girip patlak yeri dolduracaktı. Ancak FELÇ olma ihtimali yüzde yüz dediler. Nedeni ise patlağın bulunduğu yerden dolayı böle söylediler. Başka yolu yok mu dediğimizde var dediler. Fiziki ameliyat dediler. Hasan Çağlar UĞUR un bir öğrencisi marifeti ile kendisine ulaştık. Yurt dışında idi. Yurt dışından döndü. Kritik olan bu hastaya müdahale etti. Şifayı veren rabbimdir. Sebep Hasan Çağlar UĞUR. Hastamıza Psikolojik yaklaşımı, Ameliyat sonrası takibi, bir buçuk yıl oldu hala irtibatının sürmesi harikadır. Güzel ülkemin böyle bir hekime sahip olmasından dolayı gurur duyuyorum. Böyle kritik ameliyatın ülkemde yapılması harika bir olay. Minnettarım. Teşekkürler, Teşekkürler, Teşekkürler ( Hasta Birsen T DÜR)

Birsen Axx 20-03-2013 12:03

Doç.Dr.Hasan Çağlar Uğur hocaya tavsiye üzerine belimdeki ağrı nedeniyle muayene oldum.Kendisi son derce güler yüzlü karşıladı.Detaylı bir şekilde muayene etti.Sağlığımla ilgili yapmam gereken tüm bilgileri detaylı olarak anlattı.Gereksiz yere ameliyat olmamı engelledi.Sorduğum sorulara benim anlayacağım bir dille ayrıntılı olarak cevap verdi.Çok memnun olarak ayrıldım. Daha sonra bir yakınımı da ona yönlendirdim.Oda çok memnun kaldığını ifade etti.

İsmail Şxx 28-01-2013 16:09

Telefon numarasını internetten buldum ve beyin mr'ımla ilgili bir soru sordum. Dışardan herhangi birisi olarak. Sağolsun çok yardımcı oldu. Kendisini tanımam etmem ama raporu okumamı dinleyip, yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. Ben kendisini ararken ya ulaşamam ya da ilgilenmez diye düşünmüştüm ama sitede bu kadar kişinin tavsiye ediyor olmasında demekki bir hikmet varmış. Allah böyle bi çocuk yetiştiren ana babadan ve kendisinden razı olsun inş.

¬´ Önceki Sayfa 1 2 Sonraki Sayfa ¬ª